Громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у сфері надання соціальних послуг Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», Кам’янецькою сільською радою проводитиметься громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у сфері надання соціальних послуг комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Кам’янецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області. У громадському обговоренні можуть взяти участь громадяни Кам’янецької територіальної громади, які мають на момент проведення обговорення 18 років та зареєстроване місце проживання на території Кам’янецької територіальної громади. Пропозиції та зауваження учасників громадського обговорення приймаються до 27.02.2024 року на електронну скриньку silrada_kamyanka@ukr.net із зазначення власного ім’я та прізвища. З проєктом договору про співробітництво територіальних громад можна ознайомитись нижче за посиланням: