Сторінка на стадії наповнення.

 

КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН, ЯКИМ ПОТРІБНО ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Нарахування субсидій для продовження їх виплати на опалювальний період 2023-2024 років здійснюються в автоматичному режимі (без звернень громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидій на цей час склав 0,00 грн. Таким громадянам, за винятком тих, у яких відбулися зміни, що справляють вплив на призначення цього виду державної допомоги, додатково звертатися не потрібно. Водночас, звертатися за субсидією з новою заявою потрібно, зокрема, якщо: кількість зареєстрованих мешканців домогосподарства, які реально в ньому проживають, менша загальної кількості зареєстрованих осіб; субсидія призначається на орендоване житло; у складі домогосподарства є внутрішньо переміщені особи. Документи для призначення житлової субсидії з початку опалювального сезону можна надати впродовж жовтня-листопада 2023 року, обравши найбільш зручний спосіб: через уповноважених посадових осіб виконавчих органів відповідної територіальної громади; до центрів надання адміністративних послуг; засобами поштового зв’язку або особисто до найближчого сервісного центру Пенсійного фонду України; в електронній формі (через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua), мобільний додаток Пенсійного фонду України або засобами Порталу Дія).

ВІТАННЯ до Всеукраїнського дня дошкілля

https://rada.info/upload/users_files/04418340/957c261b5dbdb4593b341d30cfec2da3.docx     Бути вихователем – це справжнє покликання. І нехай ваша робота зовсім не легка, але ви її виконуєте на "відмінно". У ваше професійне свято хочеться подякувати вам за теплоту, турботу та увагу до наших дітей. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я, добробуту, терпіння, успіхів, щастя і радості.

Довгоочікувана послуга у Дії: зміна місця проживання

Кам'янецька сільська рада інформує жителів громади про доступність довгоочікуваної послуги в застосунку «Дія», а саме про можливість зміни місце проживання. Наразі сервіс доступний для жінок, дітей та чоловіків непризовного віку. «Зміна місця проживання — одна з найзатребуваніших послуг у Дії. Ми вдосконалили сервіс, прибрали людський фактор й автоматизували процеси. Українці зможуть швидко та зручно змінити місце проживання у своєму смартфоні. Без черг, паперів та походів до ЦНАП», — зазначив Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Раніше, щоб змінити місце проживання, необхідно було збирати документи, ходити до ЦНАП проходити процес зміни місця реєстрації, а після цього ще додатково замовляти витяг про місце проживання. З послугою в Дії не потрібно робити ці кроки і це значно економить час. Крім того: змінити місце проживання можна з будь-якої точки світу. Отже, щоб змінити місце проживання в застосунку Дія, ви маєте бути старше 14 років або 18, якщо змінюєте місце проживання дитини. А також мати податковий номер та ID-картку або закордонний паспорт у Дії. Щоб отримати послугу в Дії: авторизуйтеся в застосунку; виберіть Послуги — Зміна місця проживання; вкажіть, чиє місце проживання хочете змінити — своє чи дитини; перевірте інформацію про поточне місце проживання; виберіть адресу, за якою хочете задекларувати нове місце проживання; зазначте свої контактні дані; перевірте заяву та сплатіть адміністративний збір. Після цього заява надійде на опрацювання. Ви отримаєте сповіщення про результат у застосунку. Щоб задекларувати місце проживання в житлі іншого співвласника, вам потрібна згода всіх співвласників майна.  Крім того, житло не має бути в іпотеці, а право власності на нього має бути внесено до Реєстру нерухомості з 2013 року. 

Не спалюй суху траву, не чини злочин!

У 2023 році в Чернівецькому районі виникло 152 пожежіна відкритих територіях через спалювання сухої трави, сміття чи рослинних залишків. Добре, що у результаті пожеж ніхто з громадян не постраждав та, на жаль, є непоодинокі випадки пошкодження майна. У теплу осінню погоду ризик виникнення пожеж через спалювання сухої трави, сміття чи рослинних решток зростає. Пожежі, спричинені спалюванням сухої трави, небезпечні тим, що за короткий проміжок часу набирають великих розмірів. На відкритій території в безвітряну погоду вогонь може розповсюджуватися зі швидкістю до 4-х км. за годину, а у вітряну – до 30 км; висота полум’я досягає 2-х метрів. Проте найбільшу небезпеку несе пожежа, яка розповсюджується при сильному вітрі з різкими змінами напрямку та швидкості. Як правило, територія таких пожеж протягом 15-30 хвилин збільшується вдвічі-втричі. Окрім завдання матеріальних збитків мешканцям району, такі пожежі впливають на екологічний стан. Екологи застерігають, що дані пожежі мають дуже серйозні наслідки і для здоров'я людей, і для природи. На жаль, часто люди ігнорують заклики не палити траву, навіть знаючи про шкоду від цього процесу. Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС України у Чернівецькій області нагадує, що спалювання сухого листя і трави заборонено законом, в разі його порушення передбачена адміністративна, а в деяких випадках кримінальна відповідальність Відповідно до вимог ст. 77 та 77-1 КУпАП посилено відповідальності за спалювання сухої трави, поживних залишків, луків, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах та поза їх межами. Такі правопорушення тягнуть за собою накладення штрафу: на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3060 грн до 6120 грн);  на посадових осіб − від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15300 грн до 21420 грн) Не провокуйте пожежі на відкритих територіях та дотримуйтесь елементарних правил безпеки. У разі якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номерами «101»

Анкета Захисника (-ці) Дана анкета дозволяє фахівцям Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими опрацьовувати відомості про захисників (-ць), які тимчасово знаходяться в полоні або безвісти зниклі на основі ваших відповідей

https://rada.info/upload/users_files/04418340/da39da10ae8ab9e1a28f04c7ab872f77.pdf

Просвітницький захід

08.09.2023 р. Службою у справах дітей Кам’янецької сільської ради спільно з Ювенальною превенцією Чернівецького районного управління поліції здійснено просвітницький захід у Старововчинецькому ліцеї. З старшокласниками розмовляли про безпечне поводження в інтернеті, систематичне відвідування навчального закладу, недопущення булінгу та порушень дисципліни під час навчального процесу, а також про небезпеку на дорозі, а саме доїзд дітей до школи на мототранспорті, відповідальність дітей та батьків.

ДЕРЖПРАЦІ ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ

https://rada.info/upload/users_files/04418340/1ed41db5c3da7de6e778b26c76b01165.docНайкоротші новини, 21 – 27 серпня Держпраці накладатиме штрафи за новим порядком (проєкт постанови КМУ); Замість класифікатора професій з’явиться Єдиний реєстр кваліфікацій, а повідомлення про вакансії №3-ПН стане необов’язковим (законопроєкт);

Якщо ви стали свідком або об’єктом незаконних, неправомірних та корупційних дій з боку працівників системи ДСНС

Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників системи ДСНС Ви можете повідомляти по «телефону довіри» Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області (0372) 55-04-80, надіслати смс повідомлення чи зателефонувати начальнику Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління (095) 730 – 72 – 72 або надіслати листа на електронну адресу:[email protected] Також, ви можете написати лист на електронну адресу: [email protected] або повідомити за номером ''телефонудовіри'' ДСНС України (044) 289-12-41 Конфіденційність гарантовано!