ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ СІМЕЙ

Рейдові перевірки продовжуються у Кам’янецькій громаді Проведено обстеження умов проживання дітей Службою у справах дітей разом з заступником голови та Центром надання соціальних послуг за зверненням громадян громади. Батьків попереджено щодо належного виконання батьківських обов’язків, приведення порядку в будинку та біля нього.

День Захисту дітей

Дякуючи Богу та нашим Захисникам у такий нелегкий час у Кам’янецькій громаді відсвяткували Міжнародний день захисту дітей, який щорічно святкують 1 червня, в перший день літа, коли навчання в школі закінчилось та настав час трошки розслабитись та добряче повеселитись. Дітки відчули море радості, куштували солодку вату та попкорн, отримали подарунки, пострибали на батуті, приймали участь у вікторинах. Кам’янська мистецька школа показала, які в нас талановиті дітки, які грали на різних музичних інструментах, співали, а також виставили свої художні роботи, кожна картина варта високих похвал. Дітки дякували за організоване свято голові сільської ради Загарюку Василю Миколайовичу та всім організаторам свята.

Обстеження умов проживання дітей.

Службою у справах дітей Камʼянецької сільської ради, інспектором ЮП ЧРУП ГУНП, разом із поліцейським офіцером громади, спеціалістом Центру надання соціальних послуг, проведено спільний профілактичний рейд на території громади. Мета - перевірка умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З батьками дітей проведено роз’яснювально - профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, недопущення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, зловживання алкогольними напоями, пошуків роботи та працевлаштування за місцем проживання. Служба у справах дітей звертає увагу, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.

Рейд обстеження умов проживання

Службою у справах дітей Камʼянецької сільської ради разом із інспектором СЮП, та директором ЦНСПП здійснено рейд та обстежено умови проживання дітей, проведено профілактичні бесіди з батьками щодо належного виховання та утримання дітей в сім’ї, попередження нещасних випадків, попередження насильства в сім’ї, бродяжництва, а також про необхідність контролю за дітьми у вільний від навчання час. Попереджено про адмінвідповідальність за ст. 184 КУпаП у разі неналежного виконання батьківських обов’язків та складені відповідні акти обстеження умов проживання дітей. Подібні заходи здійснюються з метою попередження порушення прав дітей, а також підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Рейд обстеження умов проживання

Захід присвячений протидії насильству.

07.12.2023 р. Службою у справах дітей Кам’янецької сільської ради в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» здійснено захід спільно з ЮП ЧРУП в Кам’янському ліцеї. Дітям донесено інформацію про види, форми насильства, а також які наслідки переживає людина після вчиненого над нею насильства. Роздано буклети з довідковою інформацією, щодо гарячих ліній та подивилися інформаційний короткометражний фільм про форми та наслідки насильства.

Спецпроєкт "Людина для людини"

До Дня працівника соціальної сфери Національна соціальна сервісна служба України спільно з Міністерством соціальної політики та за підтримки Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей реалізовує спецпроєкт «Людина для Людини». У зв'язку з цим, проводиться збір історій про соціальних працівників, які працюють з дітьми, аби популяризувати цю професію та розповісти про спеціалістів, які сумлінно ставляться до своєї роботи, виконуючи її щодня. Просимо до 17 листопада 2023 року взяти активну участь працівників у сфері соціального захисту дітей та сім'ї у проєкті «Людина для Людини», перейти за посилання на Google-форму для збору історійhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfKX2bgRigjW7glpiFhPqLPzA2NyJJ-F5yCDKb2RqGdAEKNRw/viewform