Дякуючи Богу та нашим Захисникам у такий нелегкий час у Кам’янецькій громаді відсвяткували Міжнародний день захисту дітей, який щорічно святкують 1 червня, в перший день літа, коли навчання в школі закінчилось та настав час трошки розслабитись та добряче повеселитись. Дітки відчули море радості, куштували солодку вату та попкорн, отримали подарунки, пострибали на батуті, приймали участь у вікторинах. Кам’янська мистецька школа показала, які в нас талановиті дітки, які грали на різних музичних інструментах, співали, а також виставили свої художні роботи, кожна картина варта високих похвал. Дітки дякували за організоване свято голові сільської ради Загарюку Василю Миколайовичу та всім організаторам свята.