ІІ. КОРОТКА ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Кам’янка. Село створене в 1431 році, його розділяє на дві частини річка Сірет. Село Кам’янка одне з найбільших в області, тут проживають 7041 громадян. Легенди  розповідають, що назва села походить від назви маленького джерельця в якому було багато великих каменів.

Старий Вовчинець. Перша письмова згадка про село датується 14 лютого 1703 року. Селом володіли поміщики  Волчинські, часто називали село своїм прізвищем, звідки і походить назва села Старий Вовчинець.

Біла – Криниця. Засноване село в 1784 році. Біла Криниця з самого початку заснування мала вигляд типового південноросійського села. Протягом 1900 – 1908 рр. зведений Собор старообрядців. На будівництво витрачено 500 тис. карбованців золотом. Всі будівельні матеріали та деталі було привезено з Москви, тут споруду лиш збирали. На території села є і Нікольська церква, церква Козьми і Доміана 1740 року.

В 2018 році минуло 560 років з того часу, як в історичних документах вперше згадується село Багринівка.

В 1803 році у селі була вже церква, яка в 1857 році згоріла і в 1883 році була освячено нова церква. Школа була побудована у 1884 році де наразі навчається – 133 учнів, дитяча дошкільна установа працює виховують 32 дітей, всього жителів налічується наразі – 1424 чоловік.

Всі села Багринівка, Біла Криниця, Старий Вовчинець, Кам’янка, наразі одна велика Кам’янецька сільська громада.