УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Шукаємо бажаючих на будівництво фортифікаційних споруд. Висока оплата. Бронювання працівників на 2024-2025 р.р. ЗАРПЛАТА : Різноробочий – 1400 грн.+300 грн.на добу. Екскаваторщик – 2300 грн.+300 на добу. Зварювальник – 3000+300 грн.на добу. Робота вахтовим методом 2-3 тиждні на об’єктів , 2 дома.

Громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у сфері надання соціальних послуг

Громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у сфері надання соціальних послуг Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», Кам’янецькою сільською радою проводитиметься громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у сфері надання соціальних послуг комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Кам’янецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області. У громадському обговоренні можуть взяти участь громадяни Кам’янецької територіальної громади, які мають на момент проведення обговорення 18 років та зареєстроване місце проживання на території Кам’янецької територіальної громади. Пропозиції та зауваження учасників громадського обговорення приймаються до 27.02.2024 року на електронну скриньку silrada_kamyanka@ukr.net із зазначення власного ім’я та прізвища. З проєктом договору про співробітництво територіальних громад можна ознайомитись нижче за посиланням:

До відома жителів Кам’янецької територіальної громади.

25 листопада стартує щорічна Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» Домашнє насильство – не норма! Його не варто замовчувати!  Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», яка триватиме до 10 грудня. Основною метою її проведення є привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, насильства за ознакою статі, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми. У непростий час, який наразі переживає Україна, додержання права на захист від домашнього насильства не повинно вважатись другорядним. Конституцією України задекларовано, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Широкомасштабна збройна агресія Російської Федерації на території України підвищує ризики вчинення домашнього насильства. Рятуючись від окупації, багато українців наразі вимушено проживають у непритаманних для себе умовах: багато сімей стали мешкати разом з родичами, інші – залишили свої домівки. Напружена ситуація, постійне хвилювання за життя і здоров’я своїх дітей і близьких, втрата місця роботи або зменшення доходів, може призводити до збільшення кількості конфліктів та проявів насильства. Необхідно пам’ятати, що домашнє насильство - це не лише фізичне насильство, а так само психологічні образи, принизливе ставлення, умисне позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна, коштів чи документів або можливості користуватися ними, примушування до праці та інше. Особа, яка зазнала домашнього насильства, має право на захист, допомогу, а також на притягнення кривдника до відповідальності, передбаченої законодавством. У разі неналежного реагування органами влади, місцевого самоврядування або правоохоронними органами на випадки домашнього насильства, громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постраждали від такого насильства, можуть звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини:

Центр надання соціальних послуг Кам ′янецької сільської ради

Сьогодні 28.11.2023 р. « Центр надання соціальної послуг» Кам ′янецької сільської ради отримав благодійну допомогу від Церква Християн Віри Євангельської П′ ятидесятників у вигляді ходунки, інвалідне крісло, памперси, пелюшки для дорослих . Щира подяка за підтримку у такий скрутний час! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.