Спільний рейд

Службою у справах дітей Кам’янецької сільської ради спільно з Ювенальною превенцією Чернівецького районного управління поліції та Соціальним захистом населення здійснено перевірку сімей СЖО, сімей опікунів/піклувальників на готовність до осінньо-зимового періоду та стану забезпечення дітей.

Просвітницький захід

08.09.2023 р. Службою у справах дітей Кам’янецької сільської ради спільно з Ювенальною превенцією Чернівецького районного управління поліції здійснено просвітницький захід у Старововчинецькому ліцеї. З старшокласниками розмовляли про безпечне поводження в інтернеті, систематичне відвідування навчального закладу, недопущення булінгу та порушень дисципліни під час навчального процесу, а також про небезпеку на дорозі, а саме доїзд дітей до школи на мототранспорті, відповідальність дітей та батьків.