Кам'янецька сільська рада висловлює слова щирої вдячності представникам благодійного фонду «Право на захист» за проявлене милосердя та благодійній допомозі у наданні для найвразливіших верств населення, у вигляді продуктових наборів. Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем простих людей. Добрі справи не залишаються непоміченими, надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Нехай Ваша щедрість поверниться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Щиро вдячні Вам та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.