Працівники Служби порятунку Чернівецького районного управління провели інформаційно-роз'яснювальний рейд серед населення у селі Камянка, Камянецької громади. Під час рейду жителів села ознайомили з основними правилами пожежної безпеки в зимовий період, вручили навчальні буклети та листівки з основними правилами безпеки. Фахівці ДСНС звернули особливу увагу на випадки отруєння чадним газом та пожежі зі смертельними насліками, що трапилися через людську недбалість та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. Під час спілкування з людьми фахівці служби порятунку акцентували на причинах виникнення пожеж у помешканнях та необхідності проведення запобіжних заходів, спрямованих на недопущення загорання через несправність електрообігрівальних приладів та пічного опалення.