Центр надання адміністративних послуг «Дія Центр» Кам’янецької сільської ради продовжує ознайомлювати жителів Кам’янецької громади з діючим законодавством: Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 16.02.2024 № 3800/0/2-24/57 щодо врегулювання питання продовження реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2024 році. Отримати Пакунок малюка можуть не лише біологічні батьки новонародженої дитини, але і прийомні батьки, усиновлювачі, батьки-вихователі, опікуни та патронатні вихователі. Цю можливість можна використати безпосередньо в пологовому будинку після народження дитини. Збільшення цих виплат у 2024 році не передбачено, оскільки цей розмір встановлений законом і не залежить від прожиткового мінімуму. А от замість пакунка малюка можна отримати грошову компенсацію його вартості. У 2023 році розмір грошової компенсації на одну дитину становив 6 816 грн, а з 1 січня 2024 року збільшився до 7 689 грн.