Між представниками благодійного фонду «Право на захист» та представниками Центру надання адміністративних послуг «Дія Центр» Кам'янецької сільської ради відбувалась робоча зустріч з питань підтримки внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від війни. Зокрема, йшлося про можливість отримання компенсації за зроблений власним коштом ремонт житла, яке було пошкоджено внаслідок збройної агресії рф, про зміни до Постанови КМУ від 20.03.2024 року № 332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» та про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб. Центр надання адміністративних послуг «Дія Центр» Кам'янецької сільської ради висловлює слова щирої вдячності представниками благодійного фонду «Право на захист» за небайдуже ставлення до проблем людей, які постраждали від війни, а також за можливість проговорити зміни в чинному законодавстві з питань надання допомог внутрішньо переміщеним особам. Безоплатна гаряча лінія БФ «ПРАВО НА ЗАХИСТ»: + 380 99 507 50 90; + 380 68 507 50 90; + 380 93 507 50 90.