Центр надання адміністративних послуг «Дія Центр» Кам'янецької сільської ради інформує: З метою зниження загального рівня стресу і тривожності, формування навичок першої психологічної допомоги близьким, навчання стресостійкості та попередження психологічної травматизації внутрішньо переміщених осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах або належать до вразливих груп населення, осіб з інвалідністю, цивільного населення, яке постраждало від війни в нашій області започатковано реалізацію експериментального проєкту із запровадження мобільної бригади для надання соціальної послуги життєстійкості в територіальних громадах. Проєкт започатковано Департаментом соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) за сприяння БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОКАДА». Реалізація проєкту відбуватиметься шляхом здійснення виїзних відвідувань територіальних громад мобільною бригадою життєстійкості, зокрема із залученням психолога, соціального менеджера, фахівця із соціальної роботи, а також до мобільної бригади долучатимуться фахівці Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат та управлінь соціального захисту населення районних державних адміністрацій (районних військових адміністрацій) щодо питань призначення та виплати державних соціальних допомог. Враховуючи зазначене, доводимо до відома жителів громади, щодо експериментального проєкту та просимо залучення зацікавлених осіб в отриманні відповідних послуг. Виїзд мобільною бригадою здійснюватиметься згідно графіку на 5-й тиждень червня (конкретно дату та годину буде уточнено та повідомлено).