Розробник – Фінансовий відділ та відділ будівництва та земельних ресурсів Кам’янецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області. Мета проєкту – встановлення на території сільської територіальної громади місцевих податків і зборів відповідно до Податкового кодексу України та із врахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Проєкт регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу підлягає оприлюдненню шляхом розміщення на офіційному сайті Кам’янецької сільської ради в розділі «Регуляторна діяльність» . Термін прийняття зауважень та пропозицій до проєкту даного рішення становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі: • поштою за адресою: індикс 60427 с. Кам’янка, вул. Синюка, 8 Чернівецького району Чернівецької області; • ел. поштою за адресою: silrada_kamyanka@ukr.net.