https://rada.info/upload/users_files/04418340/f92d671a52b52fc3d7f5b915bf07d18a.pdfОдним із важливих напрямків діяльності Міжнародної організації з міграції (далі - МОМ) в Україні є програма психічного здоров'я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП), яка передбачає допомогу, спрямовану на захист і підтримку психічного здоров’я людей, покращення їх психосоціального благополуччя. Так, цільовою категорією надання послуг програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки є внутрішньо переміщені особи, особи, які постраждали від військового конфлікту та інші вразливі категорії населення. Враховуючи реалії сьогодення, значний акцент діяльності МОМ робить на наданні психосоціальної підтримки ветеранам, членам родин ветеранів та членам родин загиблих військовослужбовців. Враховуючи зазначене, Кам'янецька сільська рада доводить до відома інформацію та ознайомлює пільгову категорію громадян із програмою заходів психосоціальної підтримки ветеранам, членам родин ветеранів та членам родин загиблих військовослужбовців. У разі виявлення бажання взяти участь у запропонованих заходах просимо звертатися в сільську раду за адресою: с. Кам'янка вул. І. Синюка б. 8.