Відповідно до ухвали Чернівецького окружного адміністративного суду від 02.09.2024 року про відкриття спрощеного провадження в адміністративній справі за №600/3567/24-а, у провадженні Чернівецького окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа №600/3567/24-а за позовом Державної екологічної інспекції Карпатського округу до Кам`янецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області про визнання протиправним та скасування рішення сільської ради від 30 березня 2022 року №129-023-8/2022 «Про надання дозволу на одноразовий вибір корисних копалин місцевого значення для господарських і побутових потреб Кам’янецької територіальної громади». Справа розглядатиметься в порядку спрощеного позовного провадження. Справа розглядатиметься суддею Григораш В.О. одноособово. Адреса Чернівецького окружного адміністративного суду: м. Чернівці, вул. Садова, 1-І.